سلام <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

بچه ها یه خبر خوب . یه راه خیلی ساده برای پولدار شدن اونایی که فعال هستن و از روابط عمومی خوبی برخوردار هستن !!!

من خودم همیشه دنبال این کار بودم و میدونم که هیچ وقت نابرده رنج گنج میسر نمیشود ولی این کاری که میخوام پیشنهاد کنم هم رنج داره و صد البته گنج هم داره .

حالا میرم سر اصل مطلب : یه دانشجوی سال سوم که تا دو ماه پیش تو خوابگاه زندگی میکرد هفته پیش با گرفتن پورسانتش 13 میلیون تومن به جیب زد و خودم هم در جریان رهن کردن خونه و خرید پرایدش کاملا قرار دارم

حالا چجوری ؟ بازم میگم که این کار مخصوص اونایی هستش که روابط عمومی قوی دارن

به خاطر اینکه ازاین مسئله هنوزبه اون صورت تو ایران کسی خبر نداره با نام "شرکت" ازش یاد میکنم

یه شزکت مثل گلد کویست ولی با تفاوت های خیلی زیاد

این شرکت اجناسش رو که اعم از سکه های و زیور الات طلا که خودم نمونه شو دیدم (توجه کنید خودم نمونه شو دیدم) به صورت اقساط به شما میفروشه . یعنی برای خرید ارزون ترین سکه که حدود 350 هزار تومن قیمت داره شما فقط 60 دلار (در حدود 54 هزار تومن)پول میدید و باقی اون پول از پرداخت پورسانت هاتون کم میشه . بهترین کاری که این شرکت انجام داده هم همین اقساطی کردن فروش هست چون ؟ من خودم جند بار میخواستم توی گلد کوئست عضو بشم ولی به خودم گفتم شاید نتونم اون دو نفری رو که برای گرفتن پورسانت لازم دارم راضی کنم که در حدود 600 هزار تومن پول بدن و تازه بعد از خرید اگه یهو بگن آقا من نمیخوام پولمو پس بده من باید چی کار کنم ولی اینجا این جوری نیست هر وقت زیرگروه من نخواد کار کنه خیلی راحت 54 هزار تومن رو بهش میدم و اون سهم هم مال من میشه !!

اصل کار شما به روابط عمومی قوی بستگی داره شما با پیدا کردن 2 نفر 30 دلار دریافت میکنید و اگه یه چرخه سه نفری دیگه کامل کنید 60 دلارتون کامل میشه و اصل پول بهتون برمیگرده و از این به بعد هرچی که مشتری پیدا کنید با تکمیل شدن هر سه چرخه (البته با حفظ تعادل نفرات دست چپ و راستتون) 30 دلار دریافت میکنید . این پولا چه جوری به دستتون میرسه ؟ خوب مثلا من میخوام ثبت نام کنم من که نمیتونم تا دوبی برم و به خود شرکت پول پرداخت کنم پس شرکت اومده و پول های پرداختی به نفرات بالا دستی من رو به صورت یه (کد ای کارد) در آورده هر یه کد 60 دلار ارزش داره و با نوشتن اون کد تو قسمت ثبت نام شرکت شما عضو میشید . خیلی سادست من میرم و به بالا دیست خودم 60 دلار رو پرداخت میکنم و اون کد رو ازش میگیرم و وارد مجموعه میشم . اگه فعالیت تون خوب باشه خیلی راحت میتونین روزانه تا سقف 450 دلار که شرکت تعین کرده درآمد کسب کنید . شرکت از این کار به عنوان سوپاپ اطمینان یاد کرده و گفته که بیشتر از 450 دلار در روز پرداخت نمیکنه چون اگه این کار رو بکنه احتمال ورشکستگی هست .

این شرکت رو پلیس بین المللی اینترنتی از دست هکر ها بیمه کرده و شما با عضو شدن در این شرکت صاحب 4 تا پسورد میشید که برای سر زدن به قسمتتون توی سایت شرکت باید حتما اونارو داشته باشید . اگه واقعا آدم با حوصله و اهل تلاش هستید بهم ایمیل بزنید تا باقی ماجرا رو واستون به طور مفصل توضیح بدم . با جوی که نسبت به این گونه شرکت ها درست شده میدونم که هرکی این پست رو بخونه با خودش میگه اینم مثل گلد کوئست کلاه برداریه ولی باور کنید این کار کاملا درست و منطقی هست و ارزش امتحان کردن رو داره حتی اگه بعد از ثبت نام پشیمون بشید خیلی راحت میتونید سهمتون رو به بالا دیستی تون بفروشید و یا اینکه با پیدا کردن5 نفر پولتون رو کلملا بدست بیارید و کد ارسالی براتون رو به اونا بفروشید . شانس یه بار در خونه آدم رو میزنه غفلت نکنید ؟!؟

 

 

/ 3 نظر / 9 بازدید
Hasan

http://www.antigq.persianblog.ir/

saeed

عجب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ابوذر

لطفا در این مورد توضیحات کامل را به بنده لطف کنید من ممنون میشم اگر شماره تلفنتون رو هم به من بدید و من رو از راهنماییهاتون بهره مند کنید